Dodací podmínky

Platba

Platbu za zboží je možné provést několika standardními způsoby.

  • Bankovní převod – Po provedení objednávky uvidíte platební údaje, zaplaťte prosím objednávku co nejdříve, při pozdní úhradě může dojít k posunu termínu výroby.
  • Online platba – Po provedení objednávky budete přesměrování na platební bránu Comgate, kde můžete provést platbu přes bankovní tlačítko, nebo vaší platební kartou.
  • Dobírka  – standardní platba v hotovosti při převzetí balíku (pozor u některých typů obrazů, nebo při překročení maximální částky je vyžadována platba předem, více informací zjistíte v objednávce)
  • Hotovostní platby ani platby kartou na prodejně nejsou možné

Doba zhotovení

Každý typ produktu má individuální dodací lhůtu. Nejrychleji jsou vyrobeny samotné fotografie. Pokud si objednáte kašírování (lepení na desku), laminaci nebo rámování. Tato doba se prodlužuje. Termín, kdy bude fotoobraz dokončen, nebo připraven k vyzvednutí je uveden u každého jednotlivého obrazu při vytváření návrhu, podle jeho konfigurace.  U všech produktů je také možné připlatit express dodání. Platí, že standardní doba výroby je odhad a závisí na aktuálním vytížení. Naprostá většina obrazů je vyrobena v uvedené lhůtě, ta ovšem není garantována. Garanci termínu poskytujeme u expresních objednávek. Přesná cena i datum expresního zhotovení je vidět v konfigurátoru obrazu, a závisí na konkrétní konfiguraci a kombinaci zvolených materiálů.

POZOR: při objednání na osobní vyzvednutí v Ostravě a v Brně je potřeba počítat s jedním dnem navíc na přepravu z centrály.

V následující tabulce najdete přehled možností dopravy a platby. Doba doručení je standardní délka přepravy, je potřeba ji připočíst k termínu výroby obrazů, který uvidíte ve své objednávce.